Online kurz Cesta k duši

Nalaďte se na sebe a vytvořte si život v souladu se svou duší. Najděte samu sebe a staňte se plně autentickou ve stavu orgasmického bytí a blaženosti.

 

Taky jsem se kdysi cítila mizerně, plná bolesti, v absolutní disharmonii a nevěděla, jak z toho ven. Z okolí jsem vypozorovala, že je normální chodit do práce, která mě nebaví, jen abych vydělala peníze a měla za co žít, že je normální tam trávit více jak polovinu svého života a tu druhou strávit u televize a spánkem a nic mezi tím. Myslela jsem, že když to tak mají všichni, které znám, je to normální. Je normální nevědět, co vlastně chci, co mě baví a jen nějak vyplnit čas a počítat minuty, než půjdu zase spát. Snad jsem i věřila, že je to tak správně, že taková jsem a chci být soustavně zavřená doma, splnit si své povinnosti a pak jen jít spát. Přitom jsem záviděla každému, u koho jsem si myslela, že to má jinak, že má vysněnou práci, přátele, koníčky a zkrátka „žije“ a nechápala jsem, jak to udělal, jak to, že mně to nejde a dál žila v tom své zaběhlém stereotypu.

Najednou jsem takových lidí ale potkávala čím dál víc a začala si klást různé otázky. Chtěla jsem žít, jako oni. Být šťastná a naplněná. Najednou jsem cítila promarnění drahocenného času. Uviděla jsem, jak je život krátký a výjimečný a měla bych si ho užít a ne jen „přežít“.

 Zkoušela jsem různé kurzy, techniky, ale stále mi něco chybělo. Každý z nich se zabýval něčím jiným, vyřešil část mého problému, ale nic moc se nezlepšovalo. Teprve až časem jsem pochopila, v čem tkví ten problém. Našla jsem klíč a dostala se do souladu se svou duší, objevila své poslání, odešla z korporátu, vypnula televizi a začala jsem žít své poslání, cítit a naplňovat své touhy, svůj vysněný život a nyní bych to ráda umožnila i Tobě.  Když jsem to zvládla já, zvládneš to i Ty!

Jak kurz vypadá?

Jedná se o 28 denní kurz, kdy na každý všední den připadá jeden úkol. Může být seberozvojový, meditační a nebo může jít třeba o nějakou pradávnou duchovní techniku. Vše je vzájemně tematicky propojeno s určitou návazností. Všechno je v členské sekci, můžeš si jít vlastním tempem, kdykoliv se k čemukoliv vrátit. Zároveň veškeré úkoly jsou utvořeny tak, aby Ti nezabraly více jak pár minut denně. 

V prvním týdnu se budeme věnovat současné situaci, našim touhám i negativním následkům minulosti.

Ve druhém týdnu objevíme moc přítomného okamžiku, uvolníme uvězněné emoce  a bloky a posílíme sebelásku.

Třetí týden se naladíme na naši vnitřní bohyni a necháme ji vyjít ven. Taktéž se zharmonizujeme a uzemníme.

Ve čtvrtém týdnu vyléčíme naši vnitřní rodinu, naučíme se manifestovat naši vysněnou budoucnost a na závěr aktivujeme naši krystalickou DNA.

Pro koho je kurz vhodný?

Pro koho kurz není?

Co získáš absolvováním kurzu?

Co říkají absolventi mých kurzů?

Dopřej si 4 týdny, během kterých najdeš samu sebe. Každý může žít naplněně, podle svých představ. Stačí vědět, jak na to a opravdu chtít.

Kurz si můžeš zakoupit ve verzi standard nebo premium

Standard

Cena je 1950 Kč.

Basic (pokud si chceš kurz jen vyzkoušet)

Cena je 590 Kč.

Premium

Cena verze premium je 2950 Kč. Ušetříš tedy 1300 Kč

*Pozn.: Mandala obsahuje fotografii s podrobným popisem a návodem, jak s ní pracovat,, aby sis ji mohla vytvořit sama doma. Neobsahuje tedy dané krystaly ani jiné komponenty. V případě zájmu je však možné dané krystaly, očištěné, nabité a naprogramované na daný záměr, zaslat poštou za příplatek odvíjející se od složení mandaly (přibližná cena 1000-1500Kč).

Pokud budeš mít zájem o energetické čištění svých bloků, případně Ti nebude stačit půl hodinka, která je v ceně verze Premium, můžeš  si ho v průběhu kurzu dokoupit za zvýhodněnou cenu. Stačí mě kontaktovat 😉