Další služby

Online konzultace/koučink pro vztahy

 

Potřebujete si s někým promluvit o svých vztahových potížích a najít cestu ven? Pak je právě pro Vás vhodná online konzultace, kdy Vás vyslechnu, poradím a pomůžu Vám se z toho nekonečného začarovaného kruhu konečně jednou provždy vymotat a žít šťastně. 

Objednejte si konzultaci mailem, přes Hangouts či Messenger a společně najdeme cestu, kterou zatím nevidíte. 

Nacítím se na Vás, najdu hlavní příčinu problému. Dám Vám zároveň jiný, nezaujatý pohled na věc a najdeme cestu, jak moct mít krásný harmonický vztah a především, jak být zase šťastní!

Cena konzultace 750 Kč.

Krystalová mandala

Krystaly jsou pro svou energii využívané již tisíce let.

Krystalová mandala je mandala, která je vytvořena za pomoci krystalů, v doplňku například květin či svíček. Její tvar, barevnost i složení pro tento účel naprogramovaných krystalů je vytvořeno tak, aby energeticky napomáhaly při odstraňování bloků a překážek, k jejímuž účelu byla vytvořena. 

Může nám například pomoci zlepšit spánek, sebedůvěru, vztahy, zkrátka cokoliv, co je potřeba.

Tato mandala může být vytvořena na základě energetické diagnostiky či na přání.

Tato služba obsahuje fotografii dané mandaly s podrobným popisem jednotlivých komponentů i návodem, jak krystaly naprogramovat, abyste si tuto mandalu mohla vytvořit sama doma. Neobsahuje tudíž jednotlivé komponenty.

V případě zájmu je však možné předem očištěné, nabité a naprogramované krystaly za příplatek zaslat. Cena se odvíjí od složení.

Cena mandaly 1000Kč.

a

Energetické čištění

K čistění používám speciálně vytvořenou účinnou techniku vyvinutou z metody EST, která přetransformuje za použití Vyššího Já energii tak, aby odstranila či zmírnila daný blok či vzorec ve všech úrovních bytí. Touto metodou je možné odstranit v podstatě cokoliv. 

Čištění probíhá online během rozhovoru, při němž společně nalezneme kořenovou příčinu.  Trvá půl hodiny a během této doby vyčistíme přinejmenším jedno téma v závislosti na náročnosti čištění. Někdy je však potřeba ještě dočištění, neboť jednotlivé bloky fungují jako slupky cibule a jedno čistění může postupně odkrýt další, hlubší slupku, která doposud nebyla vidět a bude ji tedy potřeba dočistit. Toto dočištění již bude probíhat bez nutnosti hovoru. Stačí pouze napsat, co se změnilo, jaký problém se nově v této oblasti odkryl a já se postarám o zbytek.

Cena čištění 800Kč/30 min.

Následné dočištění 500Kč

E-booky

E-booky pro seberozboj i dvojplameny.

O jednotlivých e-boocích si můžete přečíst tady.

Energetická diagnostika

Výsledkem diagnostiky je:

  •  stav průchodnosti a otevřenosti jednotlivých čaker, 
  • druh a typ hlavních bloků,
  • množství negativních entit, jejichž množství o podstatnou část pročistím a odvedu je pryč (kolik je individuální, závisí to na Vaší duši, co dovolí, někdy mohou odejít všechny, někdy třeba polovina),
  • procentuální karmické zatížení,
  • míra uzemněnosti a napojení na zdroj,
  • čistota hlavních orgánů,
  • druh emocionální zátěže
  • čistota jednotlivých vrstev aury

Cena 500 Kč

Interiér v souladu s duší

Návrh či úprava stávajícího interiéru tak, aby byl plně v souladu s duší a opravdu se v něm cítili dobře a sami sebou. 

Další možností je úprava stávajícího za využití vhodných barev a krystalů tak, aby podpořil náš záměr či pomohl například harmonizovat konkrétní čakry. Jedná se o tzv. pasívní energetické léčení. Návrh je v tomto případě vytvořen na základě energetické analýzy, která je u této varianty v ceně.

Pro více info klikněte tady.