Další služby

Online konzultace/koučink pro vztahy

Trpíš závislostí na svém partnerovi, či dokonce ex-partnerovi (třeba i dvojplamenu)? Jsi ve vztahu nešťastná nebo Ti dokonce partner psychicky či fyzicky ubližuje, ale přesto nedokážeš odejít? Je jedno, zda se bojíš, nebo jsi přesvědčená, že to bez něho nezvládneš, nebo ho snad i omlouváš. Ať máš jakýkoliv důvod, dokážu Tě této závislosti zbavit a dodat odvahu ke změně.  Pokud podobnou situaci zažíváš, pak je právě pro Tebe vhodná online konzultace, kdy Tě vyslechnu, poradím a pomůžu Ti se z toho nekonečného začarovaného kruhu konečně jednou provždy vymotat a žít šťastně. 

Vybrat si můžeš konzultaci mailem, přes Hangouts, Skype či Messenger a společně najdeme cestu, kterou zatím nevidíš. Na výběr máš tedy jak ústní rozhovor, tak i písemný, podle toho, na co se cítíš. 

Nacítím se na Tebe, najdu hlavní příčinu problému. Dám Ti zároveň jiný, nezaujatý pohled na věc a najdeme cestu, jak moct mít krásný harmonický vztah a především, jak být zase šťastná! 

Nemusíš se za svůj problém stydět, sama jsem si tímto prošla, mám pro Tebe pochopení, ať už prožíváš cokoli! Dokážu Tě zbavit připoutanosti k partnerovi, ex-partnerovi či komukoliv jinému. Stejně tak Ti dám nezaujatý odborný pohled na problém v Tvém vztahu, včetně odhalené příčiny a pomohu Ti nalézt řešení, jak vztah spravit, pokud to jde. Pomohu Ti nalézt sebedůvěru, sebehodnotu i odvahu učinit změnu. Zároveň Ti pomohu znovu otevřít Tvé srdce a otevřít se lásce a rovněž se vyrovnat s přechodným stavem „single“ (řešení je samozřejmě individuální, ve spoustě případů lze pracovat na stávajícím vztahu).

Cena balíčku 3 jedno-hodinových konzultací 3 000 Kč.

a

Energetické čištění

K čistění používám unikátní metodu EST, která přetransformuje za použití Vyššího Já energii tak, aby odstranila či zmírnila daný blok, trauma či vzorec ve všech úrovních bytí. Touto metodou je možné odstranit v podstatě cokoliv, včetně příčiny v minulých životech. 

Čištění probíhá online během rozhovoru, při němž společně nalezneme kořenovou příčinu.  Trvá hodinu a během této doby vyčistíme přinejmenším dvě témata v závislosti na náročnosti čištění. Někdy je však potřeba ještě dočištění, neboť jednotlivé bloky fungují jako slupky cibule a jedno čistění může postupně odkrýt další, hlubší slupku, která doposud nebyla vidět a bude ji tedy potřeba dočistit. Toto dočištění bude provedeno v rámci druhého a třetího čištění, kde se taktéž můžeme věnovat dalším tématům a nebo jít více do hloubky toho stávajícího. Pokud by bylo potřeba dočištění i po třetím čištění, to již bude probíhat bez nutnosti hovoru. Stačí pouze napsat, co se změnilo, jaký problém se nově v této oblasti odkryl a já se postarám o zbytek.

Cena čištění 3000Kč/3x 60 min. + kompletní energetická diagnostika

Následné dočištění 500Kč.

Energetická diagnostika

Výsledkem diagnostiky je:

  •  stav průchodnosti a otevřenosti jednotlivých čaker, 
  • druh a typ hlavních bloků,
  • množství negativních entit, jejichž množství o podstatnou část pročistím a odvedu je pryč (kolik je individuální, závisí to na Vaší duši, co dovolí, někdy mohou odejít všechny, někdy třeba polovina),
  • procentuální karmické zatížení,
  • míra uzemněnosti a napojení na zdroj,
  • čistota hlavních orgánů,
  • druh emocionální zátěže
  • čistota jednotlivých vrstev aury

Samostatně neprodejné

Pokud si nejsi jistá výběrem vhodného produktu pro Tebe, nebo zda Ti vůbec něco pomůže, můžeš mi napsat přes kontaktní formulář a společně to telefonicky probereme 😉