Online kurz Divoženka

Říkala sis někdy, jaké by to bylo probudit se každé ráno s úsměvem na tváři plná energie a chutí do života bez ohledu na to,co se děje kolem? A co kdybych Ti řekla, že to tak může být a že je dokonce možné mnohem víc? Kurz Divoženka je utvořen tak, aby Ti za pomoci nejrůznějších cvičení a meditací odstranil bloky, které Ti v tom brání. Praktikováním těchto cvičení si zharmonizuješ čakry, napojíš se na nevyčerpatelnou studnici energie, Matku Zemi, i na Zdroj, aktivuješ krystalickou DNA a rozproudíš svou ženskost a divokost. Díky tomu všemu se staneš plně autentickou bytostí a nebudeš řešit, co by tomu kdo řekl, kdybys byla sama sebou, taková, jaká jsi. Zkrátka taková budeš. Navíc se začneš projevovat ve své plné ženské síle, plná energie, což postupně navodí nepopsatelně nádherný orgasmický stav bytí, kdy budeš neustále zažívat pocit naplnění.

Pro koho je kurz vhodný?

Pro koho kurz není?

Jak kurz vypadá?

Kurz se skládá ze 5 modulů umístěných v členské sekci. Každý modul dle své zaměřenosti obsahuje v různých kombinacích videa se cvičeními, texty s teorií či úkoly, meditaci aj.

Modul 1 se zabývá ženskou cykličností, uzemněním a napojením na Gaiu.

Modul 2 se věnuje sebelásce, masáži prsou a napojení se na naši svatyni a uvolnění bloků v ní nahromaděných jak z našeho života, tak i z celé ženské rodové linie.

Modul 3 pracuje s našimi bloky a uvězněnými emocemi a pomůže rozproudit energii.

Modul 4 osvobodí tvůj hlas, zharmonizuješ se a rozšíříš své energetické pole.

Modul 5 navodí stav blaženosti, navrátí vášeň a zabývá se rovněž Yoni vajíčky.

Navíc v Bonusovém modulu nalezneš aktivaci Tvé krystalické DNA, která Ti zvýší vibrace a probudí každičkou buňku Tvého těla.

Navíc pokud si s něčím nebudeš vědět rady, po celou dobu kurzu se na mě můžeš kdykoliv obrátit. Je jedno, zda se to bude týkat jednotlivých technik, nebo třeba bloků, které se vynoří. Jsem tady pro Tebe a máš mou plnou podporu.

Pokud se Ti následkem čištění vynoří nějaký blok, chybný vzorec či cokoliv traumatizujícího, s čím si nebudeš vědět rady, můžu Ti pomoct se toho zbavit, vyčistit to metodou EST, kterou si můžeš kdykoliv přikoupit přes kontaktní formulář ve členské sekci kurzu (a nebo si samozřejmě rovnou koupit balíček Premium, či VIP, které toto čištění obsahuje a ušetřit). Opravdu vřele doporučuji verzi Premium, pokud možno VIP, které navíc obsahuje i online konzultace, kdy Tě osobně povedu k dosažení kýženého výsledku. Při konzultacích i čištěních pracuji s Vyšším vědomím a naciťuji se na Tvou energii, abych mohla nalézt a odstranit jak příčinu, která Tě blokuje, ale i zvolila nejvhodnější metodu, šitou na míru právě Tobě.

Co získáš absolvováním kurzu?

Co ostatní říkají na mé kurzy?

Cena kurzu je 2.550 Kč.

Při variantě Premium, které navíc obsahuje 2x 30min. čištění bloků metodou EST + kompletní energetickou analýzu 3.650,-

Ve variantě VIP, zahrnující variantu Premium plus navíc 2x 60min. online konzultaci 6.650,-

Pokud bys navíc chtěla absolvovat více energetického čištění Tvých bloků a jít tak více do hloubky, můžeš si ho po dobu trvání kurzu objednat za zvýhodněnou cenu. Stačí mě kontaktovat 🙂 

Mým přáním je tyto techniky rozšířit mezi co nejvíce žen a dopřát jim tento úžasný pocit bytí a volnosti, být samy sebou, věřit si a být tvůrci svého života, kteří mají život ve svých rukou, nikoli oběťmi, které se trápí. Každý má právo žít šťastný a naplněný život a každý toho může s trochou práce na sobě dosáhnout.