Online kurz Divoženka

Říkala sis někdy, jaké by to bylo probudit se každé ráno s úsměvem na tváři plná energie a chutí do života bez ohledu na to,co se děje kolem? A co kdybych Ti řekla, že to tak může být a že je dokonce možné mnohem víc? Kurz Divoženka je utvořen tak, aby Ti za pomoci nejrůznějších cvičení a meditací odstranil bloky, které Ti v tom brání. Praktikováním těchto cvičení si zharmonizuješ čakry, napojíš se na nevyčerpatelnou studnici energie, Matku Zemi, i na Zdroj, aktivuješ krystalickou DNA a rozproudíš svou ženskost a divokost. Díky tomu všemu se staneš plně autentickou bytosti ve své ženské síle, což postupně navodí nepopsatelně nádherný orgasmický stav bytí, kdy budeš neustále zažívat pocit naplnění a blaženosti.

Jak kurz vypadá?

Kurz se skládá ze 5 modulů umístěných v členské sekci. Každý modul dle své zaměřenosti obsahuje v různých kombinacích videa se cvičeními, texty s teorií či úkoly, meditaci aj.

Modul 1 se zabývá ženskou cykličností, uzemněním a napojením na Gaiu.

Modul 2 se věnuje sebelásce, masáži prsou a napojení se na naši svatyni.

Modul 3 pracuje s našimi bloky a uvězněnými emocemi a pomůže rozproudit energii.

Modul 4 osvobodí tvůj hlas, zharmonizuješ se a rozšíříš své energetické pole.

Modul 5 navodí stav blaženosti, navrátí vášeň a zabývá se rovněž Yoni vajíčky.

Navíc v Bonusovém modulu nalezneš aktivaci Tvé krystalické DNA, která Ti zvýší vibrace a probudí každičkou buňku Tvého těla.

Navíc pokud si s něčím nebudeš vědět rady, po celou dobu kurzu se na mě můžeš kdykoliv obrátit. Je jedno, zda se to bude týkat jednotlivých technik, nebo třeba bloků, které se vynoří. Jsem tady pro Tebe a máš mou plnou podporu.

Pro koho je kurz vhodný?

Pro koho kurz není?

Co získáš absolvováním kurzu?

Co ostatní říkají na mé kurzy?

Cena kurzu je 1950 Kč.

Pokud bys navíc chtěla absolvovat energetické čištění Tvých bloků a jít tak více do hloubky, můžeš si ho po dobu trvání kurzu objednat za zvýhodněnou cenu. Stačí mě kontaktovat 🙂 

Mým přáním je tyto techniky rozšířit mezi co nejvíce žen a dopřát jim tento úžasný pocit bytí a volnosti.