E-book Cesta k sobě, sebepoznáním a harmonizací s duší

Jste nespokojení se svým dosavadním životem? 

Necítíte se šťastní? Drhne Vám to v nějaké či dokonce ve více oblastech a rádi byste to změnilo? Jste nakloněni duchovnu? Pak je nový e-book pro Vás! Na 25 stranách naleznete účinné techniky, jak změnit svůj život v oblasti vztahů, financí, práce, volného času i seberozvoji tak, aby to bylo v souladu s Vaší duší a to vše prokládáno tematickou kresbou.

JSTE NESPOKOJENÍ JEN V JEDNÉ OBLASTI?

Nevadí, i tak je pro Vás kniha užitečným nástrojem. Všechny oblasti jsou spolu vzájemně vždy nějak propojeny, jen jinde se to nemusí prozatím natolik projevovat. Navíc poctivým cvičením technik z knihy docílíte stavu blaženosti, harmonie, bezpodmínečné lásky a budete plni energie.

E-book pro seberozvoj

Objednejte nyní a získejte zdarma e-mailovou konzultaci jednoho libovolného problému. Udělejte první krůček ke změně a začněte žít svůj ideálně šťastný život. 

V e-booku naleznete spoustu osvědčených technik a otázek, díky kterým zjistíte, po čem Vaše duše touží. Nyní za pouhých 690Kč.

Níže si můžete prohlédnout ukázky z knihy:

E-book pro dvojplameny Na cestě "domů"

E-book pro dvojplameny

Trápíte se se svým dvojplamenem a chcete této cestě porozumět? 

V e-booku najdete nejen tu nejdůležitější teorii, která je na rozdíl od informací na internetu pravdivá a podložená vlastními zkušenostmi, ale i několik technik, které Vám pomohou uklidnit rozbouřené energie a moct být spolu fyzicky ve stejnou chvíli na jednom místě.

E-book je prvním krůčkem na Vaší cestě ke sjednocení. K pochopení této cesty. 

Pokud jste již o něco dál, doporučuji spíše následovat podstatu této cesty, což je cesta k sobě a absolvovat spíše kurz Cesta k sobě.

Cena e-book je 690 Kč.