Harmonizace čaker

Říkala sis někdy, jaké by to bylo probudit se každé ráno s úsměvem na tváři plná energie a chutí do života bez ohledu na to, co se děje kolem? A co kdybych Ti řekla, že to tak může být a že je dokonce možné mnohem víc? Vydej se se mnou na cestu, jejímž cílem je tento stav!

Během našich sedmi osobních setkání v přátelském ženském kruhu plném lásky a důvěry za pomoci nejrůznějších energetických cvičení a meditací odstraníme bloky, které Ti v tom brání. Praktikováním těchto cvičení si zharmonizuješ čakry, napojíš se na nevyčerpatelnou studnici energie, Matku Zemi, i na Zdroj, aktivuješ svůj hlas, krystalickou DNA a rozproudíš svou ženskost a divokost. Dále se zbavíš bolesti zakořeněné v Tobě a chybných vzorců. Díky tomu všemu se staneš plně autentickou bytosti ve své ženské síle, což postupně navodí nepopsatelně nádherný orgasmický stav bytí, kdy budeš neustále zažívat pocit naplnění a blaženosti.

Každé setkání trvá cca 1 hodinu a během této doby si společně zatančíme, zameditujeme a uděláme i speciální cvičení pro rozproudění energie v dané čakře a vyplavení bloků, které se v ní skrývají. Pokaždé se budeme věnovat jedné konkrétní čakře.

Harmonizací jednotlivých čaker začne energie ve Tvém těle volně proudit, Tvůj život bude harmonický, zmizí bloky, které Ti brání být v souladu sama se sebou a svou duší a začneš se cítit naplněně, uvolněně a plná energie. Naučíš se i pradávné praktiky, jejímž pravidelnějším cvičením se budeš cítit skvěle, žensky a postupem času až orgasmicky.

Pro dosažení výše zmíněného stavu nutno absolvovat všech 7 setkání a harmonizovat všech 7 čaker a v posloupnosti (nepřeskakovat). Počet nutných opakování je individuální a záleží na stavu, v jakém se momentálně nacházíš.

Obsah jednotlivých lekcí nalezneš níže, ale může být lehce pozměněn v závislosti na momentální inspiraci od Vyššího Já. 

Cena jednotlivých lekcí je 200 Kč. Můžete si zakoupit jen lekce na vybrané čakry, nebo kompletní balíček všech sedmi, kdy jako bonus získáš kompletní energetickou diagnostiku zdarma.

Lekce se konají každý měsíc vždy v pondělí a pátek v 18h, a to následovně:

1. týden v měsíci  – pondělí – 1. čakra, pátek – 2. čakra

2. týden v měsíci – pondělí –  3. čakra, pátek – 4. čakra

3. týden – pondělí – 5. čakra, pátek – 6. čakra

4. týden – pondělí – 7. čakra

Minimální počet účastnic 5 žen, kapacita omezena (max. 10). Pokud by se kapacita nenaplnila, zaplacené peníze budou po dohodě buďto vráceny, a nebo převedeny na nejbližší  možnou lekci, která bude dané ženě vyhovovat.

Místo bude upřesněno (Hodonín), rezervace i platba nutná předem

První setkání, kde si zharmonizujeme 1. čakru, proběhne v pátek 9.7.2021 v 18.hodin.

Pokud by sis přála se zúčastnit, ale nevyhovuje Ti termín, dej mi vědět 🙂