Voda Kangen

Lidské tělo je tvořeno ze 75% z vody. Voda je pro něho důležitá k přežití a správnému fungování. 

Přitom ale voda, kterou běžně pijeme, obsahuje spoustu škodlivých látek, jako je chlor či pesticidy (a to i ta balená!), které naše tělo ničí. Není nijak zaručeno, že balená voda je zdravější, než kohoutková. Navíc pijeme-li balenou vodu, její plastový obal do ní navíc vylučuje ftaláty i BPA, které naše tělo ničí ještě víc!

 Podívejte se na video níže, kde uvidíte, co vlastně pijete:

Kromě škodlivosti těchto vod na naše tělo, balená voda navíc zatěžuje životní prostředí. Na výrobu 1l pitné vody je potřeba 3l vody!, navíc každý člověk spotřebuje za svůj život několik tun plastů, kde každý z nich se rozkládá tisíc let a při svém rozkladu vypouští do půdy další škodlivé látky ničící jak naší planetu, tak kontaminující ještě více vodu, kterou následně pijeme. Věděli jste, že každou vteřinu se spotřebuje na planetě 1500 plastových lahví? Každý rok se jich pak vyhodí tolik, že by 4x obepnuly naší planetu.

Přístroje Kangen vytváří zdravou, zásaditou vodu bez jakýchkoliv nečistot bohatou na minerály. Voda Kangen je silný antioxidant, revitalizuje buňky a snižuje v těle množství volných radikálů způsobujících například rakovinu. Jedná se o zdravou alternativu v porovnání s balenou či kohoutkovou vodou.

 Přístroje Kangen však dokáží  mnohem víc! Mají až 31 způsobů využití – kromě pitné vody prospěšné pro naše tělo, dokáží vyrobit například i:

–  dezinfekční vodu, takže můžeme dát navždy sbohem jakékoliv chemii a čistícím prostředkům z drogerie (zbavíme se tedy nejen dalších plastů, tahání těžkých lahví, starostí s nákupem, ale i ušetříme značnou část peněz)

– kosmetickou vodu, kterou můžeme použít k odlíčení, mytí a výživě vlasů místo kondicionérů

– vodu, které dokáže odstranit skvrny z oblečení

– mytím ovoce a dalších potravin touto vodou z něho šetrně odstraníme všechny pesticidy

– pomůže nám i při žaludečních potížích, bolestech v krku, nachlazení, migréně či nespavosti

– a mnohé další, které si můžete přečíst na blogu

Přístroj má životnost přinejmenším 15-20 let, takže se jedná o jednorázovou investici a následně si můžete navždy užívat kvalitní vody s mnohostranným využitím a šetřit tak své zdraví i peněženku, protože investice do přístroje se vrátí nejpozději do dvou let:

Každý dospělý člověk vypije denně cca 3l vody, což jsou dvě PET lahve s vodou pochybné kvality za cca 15 korun, což je 30 korun denně a 900 Kč měsíčně. Při dvojčlenné domácnosti pak 1800 Kč, za rok tedy 21 600 Kč plus náklady za čisticí prostředky, kosmetiku a mnohé další!

Přístroje se dají zakoupit v několika variantách a navíc na splátky, takže jsou dostupné naprosto pro každého bez ohledu na jeho rozpočet!

Pro objednání a více informací vyplňte formulář níže