Online energetické čištění s konzultací/ koučinkem pro vztahy

Darem mé duše je láska, komunikace a harmonie a léčení skrze tyto dary. To pro Tebe znamená, že Tě s láskou a bez odsuzování vyslechnu a pomůžu Ti jednak zvědomit si to, co nedokážeš pojmenovat - pomůžu Ti tedy nalézt příčinu Tvých problémů, zbavit se jí, ale rovněž i naladit se na Tvé srdce a přetlumočit Ti nezaujatě, jak se v dané situaci doopravdy cítí (bez vlivu Tvého mysli, ega a strachu) a poskytnout tak nezaujatý názor na Tvůj problém.
Výsledkem je, že se dostaneš zpět do harmonie, sama k sobě, tedy do souladu se svou duší a naladíš se na bezpodmínečnou lásku, kde ego neexistuje a z tohoto stavu tak nalezneš jinou perspektivu

Představ si, že:

🔥Jsi konečně sama sebou

🔥Uvnitř necítíš žádnou bolest

🔥Nikdo a nic Tě nedokáže rozčílit ani ublížit

🔥Tvůj vnitřní stav není ovlivněn vnějšími okolnostmi

🔥Jsi sebevědomá žena, která zná svou sebehodnotu a miluje se

🔥Neomezuje Tě žádný strach, vzorec, přesvědčení ani karma

🔥Nemáš strach jít si za svými sny a nic Ti nehází klacky pod nohy

🔥Nevracíš se neustále ke svému bývalému, přestože Ti v minulosti tolik ublížil

🔥Neomlouváš se za něco, co udělal někdo jiný, protože se bojíš, že ho ztratíš

🔥Dokážeš odejít ze vztahu i situace, když nejsi šťastná

 

Jak je to možné?

Odpovědí na vše je EST.

Co to je?

Jedná se o unikátní metodu čištění, která pracuje s Tvým vědomím i podvědomím skrze kyvadlo a komunikaci s Vyšším já a čistí všechny vzorce, traumata, limity či přesvědčení už v jejich kořenové příčině Energií Zdroje. 

Na rozdíl od regrese si zážitek, kdy daný blok vznikl, nemusíš znovu prožít. Přesto se jde skutečně do hloubky a v té hloubce už pak není nutné se šťourat a znovu vše prožívat. Prostě se daný vzorec odevzdá, vyčistí, pochopí. Zkrátka zmizí, zcela bezbolestně a bezpečně – čištění je naprosto bezpečné, můžeš jej absolvovat klidně i během těhotenství. Intenzitu si řídí Tvá duše – přijme jen tolik čištění, kolik je pro Tebe dobré.

Touto metodou je možné odstranit v podstatě cokoliv, co Ti negativně ovlivňuje život, včetně příčiny v minulých životech. 

Jak vypadá takové sezení?

🔥 jeho forma je zcela individuální 

🔥 záleží na tom, co zrovna řešíš (připoutanost a trápení se pro někoho, kdo nemá zájem a je třeba i někde jinde už, a nebo hádky, které se nedaří skončit).

🔥 tak jako tak se u konzultace budeš cítit jako by sis povídala o problému se svou nejlepší kamarádkou

🔥 Rozhovor bude plný důvěry, porozumění.

🔥Nejdříve si Tě vyslechnu, zjistím, v čem tkví Tvůj problém, s čím potřebuješ pomoc, následně se na něco doptám. Celou dobu, co si spolu budeme povídat, budu Tvé příčiny problémů čistit. Zároveň v případě potřebyTi dám svůj pohled na věc a navrhnu i možné řešení založené na mých zkušenostech, které Ti pomohu aplikovat do praxe.

Toto řešení bude navrženo tak, abys jej ve fázi, v jaké se zrovna nacházíš, byla schopna provést.

🔥 Vše probíhá online, formou diskuze, nikoli monologu či diktátu (vybrat si můžeš konzultaci přes Hangouts, Skype, Whatsapp, Signal či Messenger, případně mailem  – na výběr máš tedy jak ústní rozhovor, tak i písemný, podle toho, na co se cítíš…) 

🔥Každé sezení trvá hodinu a během této doby vyčistíme přinejmenším dvě témata v závislosti na náročnosti čištění. Někdy je však potřeba ještě dočištění, neboť jednotlivé bloky fungují jako slupky cibule a jedno čistění může postupně odkrýt další, hlubší slupku, která doposud nebyla vidět a bude ji tedy potřeba dočistit. Toto dočištění bude provedeno v rámci druhého a třetího čištění, kde se taktéž můžeme věnovat dalším tématům a nebo jít více do hloubky toho stávajícího. Pokud by bylo potřeba dočištění i po třetím čištění, to již bude probíhat bez nutnosti hovoru. Stačí pouze napsat, co se změnilo, jaký problém se nově v této oblasti odkryl a já se postarám o zbytek.

Zkrátka se na Tebe nacítím, najdu hlavní příčinu problému a odstraním ji. Navíc Ti dám zároveň jiný, nezaujatý pohled na věc a najdeme cestu, jak moct mít krásný harmonický vztah a především, jak být zase šťastná!

Pro koho je sezení vhodné?

🔥Trpíš závislostí na svém partnerovi, či dokonce ex-partnerovi (třeba i dvojplamenu)?

🔥 Jsi ve vztahu nešťastná nebo Ti dokonce partner psychicky či fyzicky ubližuje, ale přesto nedokážeš odejít?

🔥 Neustále se k němu vracíš, přestože Ti ubližuje?

Je jedno, zda se bojíš, nebo jsi přesvědčená, že to bez něho nezvládneš, nebo ho snad i omlouváš.

Ať máš jakýkoliv důvod, dokážu Tě této závislosti zbavit a dodat odvahu ke změně. 

Pokud podobnou situaci zažíváš, pak je právě pro Tebe vhodné toto online sezení, kdy Tě vyslechnu, poradím a zároveň pročistím vše, co Ti Tvůj stav způsobuje a pomůžu Ti se z toho nekonečného začarovaného kruhu konečně jednou provždy vymotat a žít šťastně. 

Nemusíš se za svůj problém stydět, sama jsem si tímto prošla, mám pro Tebe pochopení, ať už prožíváš cokoli! Dokážu Tě zbavit připoutanosti k partnerovi, ex-partnerovi či komukoliv jinému. Stejně tak Ti dám nezaujatý odborný pohled na problém v Tvém vztahu, včetně odhalené příčiny a pomohu Ti nalézt řešení, jak vztah spravit, pokud to jde. Pomohu Ti nalézt sebedůvěru, sebehodnotu i odvahu učinit změnu. Zároveň Ti pomohu znovu otevřít Tvé srdce a otevřít se lásce a rovněž se vyrovnat s přechodným stavem “single” (řešení je samozřejmě individuální, ve spoustě případů lze pracovat na stávajícím vztahu).

Previous
Next
Chceš změnit svůj život jednou provždy a přestat se neustále vymlouvat na karmu, osud, lidi… zkrátka to, co Tě staví do role oběti místo tvůrce? Chceš se přiblížit ke své duši?
Pak si rezervuj svůj termín a pocítíš na vlastní kůži, jaké to může být, bez ohledu na to, v jakém stavu se zrovna nacházíš. Protože vnější svět je odrazem toho vnitřního a protože změna začíná uvnitř.
 

Cena balíčku 3 jedno-hodinových sezení 5.400 4800,-, případně samostatně  60 minut za 1800,-

Vřele však doporučuji dlouhodobější spolupráci, alespoň 1 měsíc, která je i cenově výhodnější. Můžeš si ji rozložit na libovolný časový rámec a absolvovat i spolu s partnerem 🙂

Pokud stojíš výhradně jen o čištění EST, či pouze o koučink, je to samozřejmě možné. Nicméně kombinace obojího vede k mnohem lepšímu a především rychlejšímu výsledku.

Pokud si nejsi jistá výběrem vhodného produktu pro Tebe, nebo zda Ti vůbec něco pomůže, můžeš mi napsat přes kontaktní formulář nebo Messenger a společně to probereme 😉