Darem mé duše je láska, komunikace a harmonie a léčení skrze tyto dary. To pro Tebe znamená, že Tě s láskou a bez odsuzování vyslechnu a pomůžu Ti jednak zvědomit si to, co nedokážeš pojmenovat - pomůžu Ti tedy nalézt příčinu Tvých problémů, zbavit se jí, ale rovněž i naladit se na Tvé srdce a přetlumočit Ti nezaujatě, jak se v dané situaci doopravdy cítí (bez vlivu Tvého mysli, ega a strachu) a poskytnout tak nezaujatý názor na Tvůj problém.
Výsledkem je, že se dostaneš zpět do harmonie, sama k sobě, tedy do souladu se svou duší a naladíš se na bezpodmínečnou lásku, kde ego neexistuje a z tohoto stavu tak nalezneš jinou perspektivu

Online konzultace/ koučink pro vztahy

🔥Trpíš závislostí na svém partnerovi, či dokonce ex-partnerovi (třeba i dvojplamenu)?

🔥 Jsi ve vztahu nešťastná nebo Ti dokonce partner psychicky či fyzicky ubližuje, ale přesto nedokážeš odejít?

🔥 Neustále se k němu vracíš, přestože Ti ubližuje?

Je jedno, zda se bojíš, nebo jsi přesvědčená, že to bez něho nezvládneš, nebo ho snad i omlouváš.

Ať máš jakýkoliv důvod, dokážu Tě této závislosti zbavit a dodat odvahu ke změně. 

Pokud podobnou situaci zažíváš, pak je právě pro Tebe vhodná online konzultace, kdy Tě vyslechnu, poradím a pomůžu Ti se z toho nekonečného začarovaného kruhu konečně jednou provždy vymotat a žít šťastně. 

Vybrat si můžeš konzultaci mailem, přes Hangouts, Skype či Messenger a společně najdeme cestu, kterou zatím nevidíš. Na výběr máš tedy jak ústní rozhovor, tak i písemný, podle toho, na co se cítíš.

Jak vypadá taková konzultace?

🔥 její forma je zcela individuální 

🔥 záleží na tom, co zrovna řešíš (připoutanost a trápení se pro někoho, kdo nemá zájem a je třeba i někde jinde už, a nebo hádky, které se nedaří skončit).

🔥 tak jako tak se u konzultace budeš cítit jako by sis povídala o problému se svou nejlepší kamarádkou

🔥 Rozhovor bude plný důvěry, porozumění.

Nejdříve si Tě vyslechnu, zjistím, v čem tkví Tvůj problém, s čím potřebuješ pomoc, následně se na něco doptám a dám Ti svůj pohled na věc a navrhnu i možné řešení založené na mých zkušenostech, které Ti pomohu aplikovat do praxe.

Toto řešení bude navrženo tak, abys jej ve fázi, v jaké se zrovna nacházíš, byla schopna provést.

🔥 Taktéž můžeme třeba i v případě potřeby něco pročistit, nejčastěji metodou EST (viz. níže). Pokud je potřeba i účast partnera, můžeme se následně domluvit i na takovém sezení.

🔥 Vše probíhá formou diskuze, nikoli monologu či diktátu. 

Zkrátka se na Tebe nacítím, najdu hlavní příčinu problému. Dám Ti zároveň jiný, nezaujatý pohled na věc a najdeme cestu, jak moct mít krásný harmonický vztah a především, jak být zase šťastná! 

Nemusíš se za svůj problém stydět, sama jsem si tímto prošla, mám pro Tebe pochopení, ať už prožíváš cokoli! Dokážu Tě zbavit připoutanosti k partnerovi, ex-partnerovi či komukoliv jinému. Stejně tak Ti dám nezaujatý odborný pohled na problém v Tvém vztahu, včetně odhalené příčiny a pomohu Ti nalézt řešení, jak vztah spravit, pokud to jde. Pomohu Ti nalézt sebedůvěru, sebehodnotu i odvahu učinit změnu. Zároveň Ti pomohu znovu otevřít Tvé srdce a otevřít se lásce a rovněž se vyrovnat s přechodným stavem “single” (řešení je samozřejmě individuální, ve spoustě případů lze pracovat na stávajícím vztahu).

Cena balíčku 3 jedno-hodinových konzultací 4.500 3.600 Kč.

Vřele však doporučuji dlouhodobější spolupráci, alespoň 1 měsíc, která je i cenově výhodnější. Můžeš si ji rozložit na libovolný časový rámec a absolvovat i spolu s partnerem 🙂

a

Energetické čištění

K čistění používám unikátní metodu EST, která přetransformuje za použití Vyššího Já energii tak, aby odstranila či zmírnila daný blok, trauma, přesvědčení či vzorec ve všech úrovních bytí. 

Touto metodou je možné odstranit v podstatě cokoliv, co Ti negativně ovlivňuje život, včetně příčiny v minulých životech. 

Čištění je naprosto bezpečné, můžeš jej absolvovat klidně i během těhotenství. Intenzitu si řídí Tvá duše – přijme jen tolik čištění, kolik je pro Tebe dobré.

Čištění probíhá online během rozhovoru, při němž společně nalezneme kořenovou příčinu. 

Trvá hodinu a během této doby vyčistíme přinejmenším dvě témata v závislosti na náročnosti čištění. Někdy je však potřeba ještě dočištění, neboť jednotlivé bloky fungují jako slupky cibule a jedno čistění může postupně odkrýt další, hlubší slupku, která doposud nebyla vidět a bude ji tedy potřeba dočistit. Toto dočištění bude provedeno v rámci druhého a třetího čištění, kde se taktéž můžeme věnovat dalším tématům a nebo jít více do hloubky toho stávajícího. Pokud by bylo potřeba dočištění i po třetím čištění, to již bude probíhat bez nutnosti hovoru. Stačí pouze napsat, co se změnilo, jaký problém se nově v této oblasti odkryl a já se postarám o zbytek.

Cena čištění 4500 3600Kč/3x 60 min. 

Následné dočištění 500Kč.

Pokud si nejsi jistá výběrem vhodného produktu pro Tebe, nebo zda Ti vůbec něco pomůže, můžeš mi napsat přes kontaktní formulář nebo Messenger a společně to probereme 😉