Mám dvojplamen a jsem šťastná!

Měsíční program pro ukončení trápení s dvojplamenem jednou provždy.

Potkala jsi svůj dvojplamen a krátce na to se Ti začal hroutit svět? Stále si způsobujetei bolest a vypadá to, že neexistuje východisko, jak z toho ven? Neustále na něho musíš myslet, přestože od Tebe dávno utekl a stále doufáš, že se zase vrátí? Nejsi schopná bez něho normálně fungovat a žít?


OMYL!
Můžeš si ho navždy vyhodit ze svých myšlenek a být šťastná i bez něho!
Můžete být dokonce i spolu, jako pár, či nejlepší přátelé a už si nikdy neubližovat!
Můžete mít jakýkoliv vztah budete jen chtít a bude lepší a pevnější než jakýkoliv jiný jsi kdy zažila!

Právě z tohoto důvodu jsem vytvořila tento online program Jsem dvojplamen a jsem šťastná!, ve kterém Tě naučím:

DSC02080_2

Marně se o něco z toho snažíš?

Vstup do programu a zvládneš to.

Nabízím Ti opravdu účinné řešení! Já sama jsem si tou nesnesitelnou bolestí opakovaně procházela a přesně ví, jak se cítíš a co prožíváš. Právě díky tomu jsem na sobě začala pracovat a našla spoustu účinných technik, které mě z té nesnesitelné bolesti a začarovaného kruhu plného útěků a ubližování konečně vymanily a já byla konečně zase volná a naprosto šťastná! A to nejen dočasně, ale navždy a je jedno, zda tady Tvůj dvojplamen je, nebo někam zmizel a má už dávno jiný život.  

Znáš tu bolest, že? Máš pocit, že se nedá vydržet a že nikdy nepřestane. Mnohokrát jsem tento pocit měla a trval celou věčnost a znovu a znovu. Opravdu jednoho dne skončila a opravdu jsem pak začala být šťastnější než kdy dřív. A víš co? Už si na to ani nevzpomínám 🙂 A to nemyslím jako nějaké otřepané klišé, nebo že to bylo takové trauma, že jsem to vytěsnila. Ne! Našla jsem tak hluboké pochopení a odpuštění, že i ta vzpomínka z mé hlavy zmizela a to, co bylo si pamatuji jen proto, že jsem si to musela přečíst v knize, kterou jsem kdysi napsala, abych Ti svůj příběh mohla povědět.

Je na čase vzít svůj život a své štěstí do svých rukou! Stát se tvůrcem svého života. Máš na to právo! Proč bys měla trpět jenom proto, že Ti On zkřížil cestu?! Nemusíš a mužeš z toho vytěžit naprosté maximum a žít život svých snů. Přesně ten, po kterém tolik toužíš a stát se naprosto sama sebou. Do teď Ti v tom brání strach, nedostatek síly a nízká sebehodnota a sebeláska, ale to se dá změnit a já vím, jak na to! Pomohla jsem sobě z hlubokého dna a pocitu, že jsem nikdo a i k ničemu a i spoustě jiných žen, takže pomůžu i Tobě!

Co získáš poctivým absolvováním programu?

Co Tě v programu čeká?

Ukázka programu

Zkrátka program je pořádně nadupaný a pokud se mu opravdu budeš věnovat a pracovat poctivě na sobě, vymaníš se postupně ze své situace a začneš žít život v souladu se svou duší (žít to, po čem toužíš), který Ti přinese pocit štěstí a naplnění a změní tvou energii tak, aby Tvá dvojplamenná cesta přestala být bolestivá, ale začala jsi ji vidět jako krásnou. Abys dokázala žít šťastný a naplněný život s ním i bez něho. Pokud stále ještě jsi ve vztahu s ním a jakýmkoliv způsobem Ti dvojplamen ubližuje (a nebo Ty sobě tím, že v takovým vztahu zůstáváš), najdeš sílu odejít, pokud to bude nutné, nebo způsob, jak ty boje konečně skončit.  Pokud už jsi se s ním rozešla, konečně ho dostaneš z hlavy a přestaneš doufat, že se změní a vrátíte se k sobě, přestaneš mu dávat stále dokola další a další šance. Staneš se tvůrcem svého života. 

Program se nachází v členské sekci a můžeš tak postupovat svým tempem a kdykoliv se k jednotlivým částem vracet. Do programu máš neomezený přístup.

Rovněž k programu patří podpůrná FB skupina, kde se můžeš ptát, svěřovat, inspirovat i přátelit s ženami v podobné situaci.

Pro koho je program určen?

Pro koho program naopak není?

Pokud stále váháš a říkáš si, že Ti nic nepomůže, tak máš vlastně pravdu, protože ses tímto pasovala do role oběti a odevzdala svou sílu Jemu, dvojplamenu, a jsi mu vydána napospas. To, v co věříme, se nám manifestuje do života! Pokud chceš stále prožívat toto utrpení (a podvědomě zřejmě chceš, když nevěříš v řešení), je to Tvá volba (a taky jsem kdysi v tomto myšlení byla uvízlá)! Ale já a můj příběh, který si můžeš přečíst na blogu a nebo poslechnout na videu →, je jasným důkazem, že to možné jde. Že je možné se od něho odpoutat, žít šťastný a naplněný život podle svých představ bez ohledu na to, zda tady je a jde této dvojplamenné cesty vytěžit maximum a proměnit ho v pohádku se šťastným koncem, kdy veškerá bolest zmizí a nahradí ji radost a naplnění, kdy se třeba i dvojplamen vrátí zpět do Tvého života a už Ti nebude nikdy ubližovat a zároveň do stavu, kdy Ti bude naprosto jedno, zda se někdy vrátí, protože se budeš cítit skvěle i bez něho. 

 

Stačí se tak rozhodnout a stačí věřit, že to jde a něco pro to udělat. To něco Ti nabízím ve svém technikami a informacemi nadupadném kurzu! Při jeho poctivém absolvování se opravdu můžeš cítit tak úžasně, jako já!

Dosáhla jsem stavu, kdy to, jak se cítím, neovlivňují vnější vlivy a kdy si nenechám nikým a ničím řídit svůj život. Kdy bolestivé vzpomínky už prostě neexistují a dokonce kdy je stabilně dvojplamen v mém životě a nikam neutíká ani mi neubližuje.

 Dnes již vím, že vše, co se mi v něm děje, jsem si přitáhla já svou energií a podvědomím a jen já to tedy mohu změnit. A že všechno, co jsme si prováděli, bylo jen naše vzájemné zrcadlo, které jsme neviděli.

V kurzu najdeš  všechny účinné techniky, kterými jsem si na své cestě prošla a dovedly mě až k mé celistvosti a sjednocení.

Po celou dobu budu Tvojí oporou, koučkou, terapeutkou i vrbou a zároveň se těšit z Tvých výsledků.

Tento kurz určitě není procházkou v růžové zahradě a nic se  nezmění samo.  Připrav se na pořádně tvrdou práci se sebou. Výsledky za to ale rozhodně stojí!

Nebudeš na to tentokrát sama!

Pokud si nejsi jistá výběrem vhodného produktu pro Tebe,
nebo zda Ti vůbec něco pomůže,
můžeš mi napsat přes kontaktní formulář a společně to telefonicky probereme 😉

Jaká je cena online programu?

Plná verze

12.466,-  11.900,-

Základní

8.300,-

A co na předchozí (mnohem méně obsáhlý) kurz pro dvojplameny a na EST čištění říkají mé klientky?