Darem mé duše je láska, komunikace a harmonie a léčení skrze tyto dary. To pro Tebe znamená, že Tě s láskou a bez odsuzování vyslechnu a pomůžu Ti jednak zvědomit si to, co nedokážeš pojmenovat - pomůžu Ti tedy nalézt příčinu Tvých problémů, zbavit se jí, ale rovněž i naladit se na Tvé srdce a přetlumočit Ti nezaujatě, jak se v dané situaci doopravdy cítí (bez vlivu Tvé mysli, ega a strachu) a poskytnout tak nezaujatý názor na Tvůj problém a zároveň Tě jemně "nakopnout" svou situaci změnit.
Výsledkem je, že se dostaneš sama k sobě, najdeš odvahu vykročit z komfortní zóny vstříc Tvým snům a mít svůj život ve svých rukou. Přestat přežívat, ale začít opravdu žít!

Online koučink

Představ si, že:

🔥Jsi konečně sama sebou

🔥Uvnitř necítíš žádnou bolest

🔥Nikdo a nic Tě nedokáže rozčílit ani ublížit

🔥Tvůj vnitřní stav není ovlivněn vnějšími okolnostmi

🔥Jsi sebevědomá žena, která zná svou sebehodnotu a miluje se

🔥Neomezuje Tě žádný strach, vzorec, přesvědčení ani karma

🔥Nemáš strach jít si za svými sny a nic Ti nehází klacky pod nohy

🔥Místo věčného hledání důvodů proč ne, začneš hledat způsoby jak ano

🔥Nemáš strach jít za svými sny a už neřešíš, co na to ostatní řeknou

🔥Už dál nepřežíváš, ale konečně žiješ

 

Jak je to možné?

Odpovědí na vše koučink. Během něho Tě správně nasměruji, dodám odvahu i jemně “nakopnu” a Ty už dál nebudeš setrvávat tam, kde nyní jsi a najdeš sílu to jednou provždy změnit a být šťastná, naplnit své touhy.

Jak vypadá takové sezení?

🔥 jeho forma je zcela individuální 

🔥 záleží na tom, co zrovna řešíš (nevíš, jak se pohnout z místa, bojíš se jít si za svými sny, máš pocit, že to nedokážeš, nemáš na to právo).

🔥 tak jako tak se u konzultace budeš cítit jako by sis povídala o problému se svou nejlepší kamarádkou

🔥 rozhovor bude plný důvěry, porozumění.

🔥Nejdříve si Tě vyslechnu, zjistím, v čem tkví Tvůj problém, s čím potřebuješ pomoc, následně se na něco doptám. Celou dobu, co si spolu budeme povídat, budu Tvé příčiny problémů čistit. Zároveň v případě potřeby Ti dám svůj pohled na věc a navrhnu i možné řešení založené na mých zkušenostech, které Ti pomohu aplikovat do praxe.

🔥 dodám Ti odvahu vzít život do svých rukou a naplnit si své sny, přestat fňukat a místo toho jednat

Toto řešení bude navrženo tak, abys jej ve fázi, v jaké se zrovna nacházíš, byla schopna provést.

🔥 Vše probíhá online, formou diskuze, nikoli monologu či diktátu (vybrat si můžeš konzultaci přes Hangouts, Skype, Whatsapp, Signal či Messenger, případně mailem  – na výběr máš tedy jak ústní rozhovor, tak i písemný, podle toho, na co se cítíš…) 

🔥Každé sezení trvá hodinu

Zkrátka se na Tebe nacítím, najdu hlavní příčinu problému a odstraním ji. Navíc Ti dám zároveň jiný, nezaujatý pohled na věc, nasměruji, dodám odvahu a především Tě naučím, jak být zase šťastná!

Pro koho je sezení vhodné?

🔥Stále přešlapuješ na místě a ne a ne se hnout z místa?

🔥Myslíš si, že nemáš právo dělat to, po čem toužíš?

🔥 Vzdala jsi se z nějakého důvodu svých snů a rozhodla se jen přežívat místo abys žila?

Je jedno, zda se bojíš, nebo jsi přesvědčená, že to nezvládneš.

Ať máš jakýkoliv důvod, dokážu Ti dodat odvahu ke změně. 

Pokud podobnou situaci zažíváš, pak je právě pro Tebe vhodné toto online sezení, kdy Tě vyslechnu, poradím a zároveň pročistím vše, co Ti Tvůj stav způsobuje a pomůžu Ti se z toho nekonečného začarovaného kruhu konečně jednou provždy vymotat a žít šťastně. 

Nemusíš se za svůj problém stydět, sama jsem si tímto prošla, mám pro Tebe pochopení, ať už prožíváš cokoli! Dokážu Ti změnit pohled na danou situaci i  na život a pomohu Ti nalézt řešení. Pomohu Ti nalézt sebedůvěru, sebehodnotu i odvahu učinit změnu. 

Chceš změnit svůj život jednou provždy a přestat se neustále vymlouvat na karmu, osud, lidi… zkrátka to, co Tě staví do role oběti místo tvůrce? Chceš se přiblížit ke své duši?

Pak si rezervuj svůj termín a pocítíš na vlastní kůži, jaké to může být, bez ohledu na to, v jakém stavu se zrovna nacházíš. Protože vnější svět je odrazem toho vnitřního a protože změna začíná uvnitř.
 

Cena balíčku 3 jedno-hodinových sezení 5.400 4.800 Kč, případně samostatně  60 minut za 1800,-

Vřele však doporučuji dlouhodobější spolupráci, alespoň 1 měsíc, která je i cenově výhodnější. Můžeš si ji rozložit na libovolný časový rámec 🙂 

Pokud si nejsi jistá výběrem vhodného produktu pro Tebe, nebo zda Ti vůbec něco pomůže, můžeš mi napsat přes kontaktní formulář nebo Messenger a společně to probereme 😉