Balkony a interiér v souladu s duší

Na začátku mé transformační cesty jsem měla vášeň pro přírodu a design, do kterého jsem se snažila přírodu zakomponovat a právě proto jsem se začala věnovat převážně balkonům a terasám, kde této zeleně může být nejvíce a navíc se může stát nádhernou oázou klidu a míru pro relaxaci i meditaci. 

V průběhu své cesty jsem se od této činnosti oprostila a dala přednost nejrůznějším duchovním kurzům, kterými jsem se rozhodla ukázat cestu do světla i ostatním.

Nyní ale vím, že lze duchovní cesta krásně zkombinovat i s vášní pro design. Proto jsem vytvořila projekt, v němž tvořím návrh balkonů (ale samozřejmě i jakékoliv místnosti bytu) v souladu s přírodou i duší klienta. Vytvářím pro něho prostor, ve kterém se bude cítit uvolněně, volně a sám sebou.

Dále je tento návrh možné doladit tak, aby interiér zároveň poskytl tzv. pasívní energetické léčení jak pro harmonizaci konkrétních čaker či podporu Vašeho záměru.

K tomuto využívám nejen rozhovor pro zjištění přání a potřeb klienta, ale i nacítění se na jeho duši, daný prostor i energetickou diagnostiku. Právě podle ní jsem schopná do daného prostoru zakomponovat prvky jako krystaly, vhodné barvy či květiny tak, aby vytvořily vhodnou vibraci, kterou napomohou při odstranění zjištěného problému.  Každá barva, každý krystal i květina v sobě nese určité silné vibrace, které na nás působí, napravují a harmonizují a jejich vhodným zkombinováním mohou i energeticky léčit.

Návrh prostoru zasílám mailem, veškerá komunikace tedy probíhá od samého počátku online.

Zašlete mi přesné rozměry a fotografie prostoru ze všech stran a vyplníte krátký dotazník. Následně provedu energetickou diagnostiku (není podmínkou), a začnu pracovat na nástinu atmosféry, tzv. moodboardu. Pokud mi jej odsouhlasíte, vytvořím konkrétní návrh. V opačném případě provedu změnu.

Po odsouhlasení konečného návrhu dostanete i seznam produktů s odkazy, kde i je můžete zakoupit, nebo to mohu udělat za Vás a Vy jen zboží převezmete, složíte a dáte na místo podle návrhu.

 

Služba je dostupná po celé ČR a bez nutnosti dělat si čas na schůzky. Návrh dostanete do mailu a souhlas či připomínky zašlete hned, jakmile budete mít čas.

Co Vám využití služeb přinese?

Žádné nahodilé nakupování věcí, které se k sobě ve výsledku ani nehodí ani zbytečné plýtvání prostorem, ale další plnohodnotná místnost bytu či domu podle Vašich představ a v souladu s Vaší duší.

Nemusíte hledat, kde a co koupit, ani nejvýhodnější cenu, vše udělám za Vás a vyberu a následně objednám přesně to, co se bude právě pro Váš balkon hodit za tu  nejvýhodnější cenu a v rámci Vašeho rozpočtu. Vy si jen vyberete z několika možností a objednávku převezmete.

 I s malým prostorem se dají dělat zázraky, velký se dá zútulnit. I za málo peněz se dá zařídit pěkný prostor. Společně toho docílíme. Najdu vždy nějaké řešení.

Budoucí vzhled prostoru budete znát ještě před začátkem jeho zařizování.

Návrh můžeme pozměnit, dokud nebude odpovídat Vaší představě a teprve až poté vše objednat. Nevyhazujete tedy bezmyšlenkovitě žádné peníze, ani neděláte nucené kompromisy kvůli unáhlené koupi něčeho, co ve skutečnosti do Vaší představy a prostoru ani nezapadá.

Prostor, ve kterém se budete cítit skvěle, Vaši oázu klidu a pohody a navíc takový, který bude energeticky podporovat Váš záměr.

Cena návrhu 1 místnosti či balkonu je 3500 Kč, při objednání zboží z návrhu k Vám domů na dobírku+300Kč.