Mé jméno je Lucie Kadlčková a mým hlavním darem duše je Láska a léčení.  Dále pak komunikace a harmonie.

Svým klientům proto  ráda poskytuji láskyplnou podporu a pomoc na jejich cestě jak během, tak i bezprostředně po trvání kurzu či jiné zakoupené služby.

Pomůžu Ti rozpoznat hlas duše od ega a strachu a vyřešit tak problém ve vztahu v souladu s Tvou duší, což může mít ve vztazích za následek například:

  • usmíření po mnohých hádkách,
  • zbavení se připoutanosti na (ex)partnerovi,
  • opuštění již nefunkčního vztahu, který Ti ubližuje,
  • či konečně vyřčení toho, co cítí Tvá duše, bez vlivu hlavy, ega a strachu,
  • cítit se skvěle a naplněně, přestože jsi single.

Na cestu duchovního rozvoje jsem se plně vydala před několik lety poté, co mi cestu zkřížil můj dvojplamen a život mi převrátil na ruby.

Od té doby jsem byla energeticky tlačena k práci na sobě, hluboké duchovní transformaci a dostání se plně do souladu s duší a následování jejích tužeb.

K tomu jsem absolvovala množství kurzů od seberozvoje až po šamanské praktiky a právě z těchto naučených znalostí jsem čerpala při tvorbě svých kurzů, kdy jsem vybrala to nejúčinnější, co jsem si osvojila, rozšířené o mé vlastní poznatky tak, aby Ti pomohly dostat se do stavu orgasmického bytí, blaženosti a autentičnosti s překypující energií a pocitem ženskosti.

Jaké služby nabízím?

Recenze

Renata Strnadová
Renata Strnadová
@renata.strnadova.5
Read More
Recenze: minikurz sebelasky me pokazde zahral u srdce a kazdy den mi zvedomil, co je skutecne dulezite. Dekuji!!! ❤️
Zuzana Vítková
Zuzana Vítková
@zuzka.hanzelkova
Read More
Měla jsem možnost účastnit se Lucčiny 5denní výzvy věnující se sebelásce. Ze začátku jsem se bála, aby nebyly úkoly moc náročné a abych je stíhala, ale vše bylo jednoduché a dobře popsané. Výzva se mi líbila a mohu ji určitě doporučit i dalším ženám, které chtějí udělat něco pro sebe.
Jana Svěrkošová
Jana Svěrkošová
@janice.kopidolova
Read More
Zúčastnila jsem se 5-ti denní výzvy pro pevnění sebelásky. Spoustu tipů a cviků ní uvedených jsem již znala již z dřívějška. Nicméně nenazvala bych to "Výzvou pro nalezení sebelásky", spíše bych to viděla pod názvem "tipy k rozproudění ženské energie". Sebeláska je u mnohých žen velmi křehké a citlivé téma a některé z nás může tento instantní návod spíše odradit. (konkrétně mluvím o tipu "pri každém pohledu do zrcadla si říkejte, jak jste krásná a milujete se") Domnívám se, že kladný vztah k sobě samému se nedá naučit 5-ti denní výzvou - tím že udělám, co mi někdo druhý řekne. Nicméně mohu v sobě konkrétními jednoduchými cviky rozproudit energii, která povede k tomu, že si na sebe udělám více času, rozproudím energii v těle, budu se cítit lépe a tím se i budu mít více ráda - a to je v konečném důsledku opravdová sebeláska. Děkuji za výzvu. Díky ní jsem si mnohé uvědomila...
Petra Ševčíková
Petra Ševčíková
Read More
První kurz mi připomněl a oživil to, co už jsem znala, ale co jsem přestala převádět do praxe anebo už jsem to měla tak zautomatizované, že jsem to přestala vnímat😅. Téměř každý den je tam nové cvičení. Doporučuji nevynechávat či přeskakovat jednotlivé dny, protože to na sebe navazuje a věci se hezky skládají na sebe a protože se mi kurz líbil a paní Kadlčková akorát dodělala pokračování, tak jsem hned do něj šla. Doporučila bych tam nechat aspoň týden volna mezi kurzy, aby si vše sedlo, ale to je na rozhodnutí každého 😉. Druhý kurz byl pro mě náročnější. Začali se tam otvírat nějaké věci a tak jsem měla o poznání víc práce. Pokud by si to někdo nedokázal zpracovat sám, tak vím, že paní Kadlčková Vás v tom nenechá a pomůže Vám. Po celou dobu kurzu tu pro mě byla a toho si moc VÁŽÍM. Pomohla radou či "pouze" vyslechla. Každopádně se k tomuto kurzu budu průběžně vracet a procházet si ho znova a znova, protože mi pomohl nastolit si uvnitř sebe větší rovnováhu❤️. Oba kurzy jsou psané s láskou a respektem🙏.
Mirka
Mirka
EST
Read More
Po čištění cítím klid a vyrovnanost. Dokonce mi dnes řekla i kosmetička, že ze mě cítí vyrovnanost a pohodu. Děkuji moc.
Radka
Radka
EST
Read More
Čištění EST je opravdu zázrak. je až neuvěřitelné, že to takhle účinně pomáhá. Všechny starostí, co jsme spolu řešily, vymizely. Nic z toho mě už netrápí. Konečně jsem zase šťastná, sama sebou a v plné síle.
Mirka
Mirka
EST
Read More
Po čištění mám úžasné pocity. Zažívám vnitřní pocit štěstí, občas mi tečou z toho slzy. Nikdy předtím jsem to nezažila.
Previous
Next