Online kurz jak si vybudovat a udržet harmonický vztah

 Závidíš jiným, které mají šťastný vztah, zatímco Ty jsi sama nebo se dokonce trápíš v nějakém vztahu? Říkáš si často, že máš holt smůlu na muže? Omyl! Každá můžeme mít harmonický, dlouhodobý vztah plný lásky a porozumění! Jen je třeba vědět, jak na to 😉

Proč bys měla věřit, že ten klíč znám a můžu Ti pomoct takový vztah získat a udržet?

Zkráceně, v životě jsem si prošla opakovaným vztahovým peklem spočívajícím v psychickém týrání, zneužívání, a to nejen sexuálním, i dlouhodobou samotou a neschopností si získat něčí lásku. Každý mě chtěl jen do postele a za víc jsem mu nestála. Trápila jsem se tím a netušila, čím to je. Ušla jsem dlouhou cestu, spoustu kurzů, zjištění a mnohým dalším, až jsem si dokázala vybudovat zcela vysněný vztah plný lásky, úcty, důvěry a porozumění, kdy se do sebe k té vší lásce navíc ještě znovu a znovu zamilováváme. A pozor, to nejpřekvapivější na tom všem je, že takový úžasný vztah jsem si dokázala vybudovat s mužem, který ženy střídal jak ponožky, žádné nikdy nebyl věrný a mě měl taktéž jen do postele a soustavně se mnou manipuloval a dokázal ve mě vzbudit pocit, že jsem k ničemu a já jej dlouhá léta nedokázala opustit.  I přesto jsem to nakonec dokázala, následně ušla tuto dlouhou cestu a o pár let později, když jsme se potkali, jsme jeden druhého nepoznávali. Jeho chování vůči mně se zcela změnilo a proměnil se v muže snů. Ze škatulky „milenka“ jsem přešla do „žena na zbytek života“ a k tomu navíc jsem přestala mít nouzi i o spoustu dalších mužů, kteří najednou stáli o víc. Nezvolila jsem si jej tedy z nějaké slabosti či zoufalosti, protože jiný nebyl. Zkrátka ten boj mezi ostatními vyhrál.

Co se změnilo? Jak je to možné, že se na mě každý muž, včetně těch, kteří byli původně noční můrou, najednou dívají zcela odlišně a odlišně se i chovají? Není to nemožné, každá toho může docílit, pokud ví, jak na to. A právě to Ti prozradím během tohoto online kurzu. Není podstatné, zda vypadáš jako modelka, nebo máš třeba pár desítek kilo navíc ani další fyzické záležitosti. Každá máme právo na takový vztah a stejnou šanci jej i získat a udržet.

Jak kurz vypadá?

Kurz se nachází ve členské sekci a máš můžeš tak postupovat svým tempem a kdykoliv se k jednotlivým částem vracet. Ke kurzu máš doživotní přístup.

Je rozčleněn do několika modulů, během kterých se dozvíš, jak rozlišit mezi mužem, který to myslí vážně a tím, který si chce jen užít. Dále dostaneš návod ke správné komunikaci a chování jak na začátku, tak i během vztahu.  Zapracujeme taktéž na Tvé sebelásce a sebeúctě, rozpustíme překážející vzorce a taktéž se za pomoci meditací a cvičení zharmonizuješ a dostaneš se tak z role malé princezny či oběti či snad dokonce chudinky, do role sebevědomé královny v plné síle, o které muži zkrátka sní.

Pro koho je kurz určen?

Pro koho kurz naopak není?

Co získáš absolvováním kurzu?

Co na mé kurzy říkají ostatní?

Kurz je za cenu 2550,- v základní variantě nebo za 4590,- ve variantě VIP s neomezeným množstvím konzultací ohledně mužů a vztahů a navíc 2×30 minut energetického čištění bloků a vzorců (pouze pro omezený počet žen).