Online program Sama sebou

Měsíční program pro zbavení se připoutanosti na (ex)partnerovi

Cítíš tam někde uvnitř sebe smutek, bolest či vztek a stále si říkáš, že už nikdy nezmizí? Jako bys snad neměla právo mít zase radost ze života a být šťastná?
Žiješ ve vztahu, který Tě mučí, nenaplňuje, a dokonce možná máš pocit, že Ty jsi ta nejhorší na světě a on ten nejdokonalejší a nejvelkorysejší muž ve Vesmíru, protože s někým tak hrozným stále je? Trpíš, ale odmítáš odejít, protože se vše přece změní? On se změní anebo hůř, Ty se napravíš, budeš chodit po špičkách a zavládne zase harmonie a láska? Jenomže se snažíš, ale stále je to horší, a dokonce jsi přesvědčená, že vysvobozením je už jen smrt, protože i přes toto utrpení život bez něho by byl ještě horší?
Snad jsi to už i zkusila, jenomže ta bolest z rozchodu byla natolik nesnesitelná, že jsi se připlazila zpátky s prosíkem a akceptovala naprosto cokoli, jen aby to už skončilo a byl zase s Tebou.


Možná už ani nic z toho necítíš, protože jsi to v sobě hluboce potlačila a žiješ zcela bezemoční život na autopilota a snažíš se přežít den, abys mohla jít zase spát a odškrtnout si další den, který zbýval, než… Ale než co? Než se stane zázrak a najednou se vrátí radost, přestože už ani netušíš, co to vlastně je, nebo nevěříš, že existuje? Nebo než přijde den, kdy už se neprobudíš?

Ty dny moc dobře znám. Probudila jsem se a každičký den na zlomek okamžiku se rozbrečela.

Odmítala jsem otevřít oči a vstát. Když jsem to pak udělala, jako by mávnutím kouzelného proutku bolest zmizela. Všechno zmizelo. Necítila jsem nic. Oblékla jsem se, šla do práce, uvařila, nakoupila, uklidila, zapla telku a šla zase spát.

Každičký den totéž. Nepamatuji si, kdy jsem se usmála, tedy doopravdy, z radosti, a ne ze slušnosti. Uvěřila jsem, že toto je normální, že takto budu žít až do konce života. Záviděla jsem ostatním, že mají muže, který je miluje a jsou s ním šťastné, i těm, kteří se usmívali, či dokonce zářili. Zkrátka snad každému a netušila, proč já ne. Cítila jsem vztek, na sebe, na ostatní, zahrnovala je výčitkami a házela jsem na ně odpovědnost za svůj život a své emoce.

Tento stav mi trval pár let, než jsem si uvědomila, že to, jak se cítím, a i jak vypadá můj život a tím pádem i změna je jen a jen v mých rukou. Kdy jsem pomalu přestala žít v roli oběti a na autopilota, ale začala postupně přebírat odpovědnost a brát si svou sílu zpět. Našla jsem i způsoby, jak nejen své emoce zase cítit, ale i jak se jich zbavit, nejen potlačit, a nahradit je radostí, na kterou mám právo. Každý na ni máme právo.

Můžeš se probudit a cítit se jako já tehdy, anebo vítat každičký den s radostí a cítit neuvěřitelný vnitřní klid a radost. Naplnit své srdce láskou a zářit. Můžeš se takto cítit bez ohledu na vnější okolnosti. Stačí vědět, jak na to.

Já to vím. Dokázala jsem se po letech nesnesitelné bolesti dostat do bezpodmínečné lásky a zářit. Dovolila jsem se odpoutat ze vztahu plného mnohaletého týrání a závislosti, zbavit se té nesnesitelné bolesti, která mě rvala na malé kousíčky, a následně jsem znovu otevřela své srdce a uvěřila v lásku i v to, že můžu být šťastná. Ukážu Ti, jak na to a společně Tě do tohoto stavu dovedu.

Neslibuji Ti zázraky ani cestu růžovým sadem. Cesta je dlouhá, trnitá a chce velkou píli a odhodlání. Ale na konci čeká ta nejkrásnější odměna, jakou si ani nedokážeš představit.

Chceš ji?


Vstup do programu a získáš ji.

Co získáš poctivým absolvováním programu?

Co Tě v programu čeká?

DSC02157

Ukázka programu

Jak probíhají konzultace a čištění EST?

Při konzultacích i čištěních pracuji s Vyšším vědomím a naciťuji se na Tvou energii, abych mohla nalézt a odstranit jak příčinu, která Tě blokuje, ale i zvolila nejvhodnější metodu, šitou na míru právě Tobě. Metoda EST byla vyvinuta ze známé SRT metody, ale je mnohem silnější a rychlejší. Čištění Ti nemůže nijak uškodit. Tvá duše si sama řídí, kolik čištění je ochotna přijmout a je tedy pro Tebe bezpečné (i v těhotenství). Vše probíhá na energetické úrovni.

Má duše a její energie má přirozenou schopnost uklidňovat, harmonizovat, otevírat srdce, pečovat, rozsvěcovat, uzdravovat a léčit příčiny. Proto už pouhým setkáním s touto energií absolvováním kurzu či dokonce online setkáními se Ti bude přirozeně dít tento efekt, který pak bude ještě zesílen technikami v programu a čištěními. Během konzultací můžeš kromě koučinku očekávat mou plnou podporu, pochopení a dodání odvahy dosáhnout kýžené změny.

Zkrátka program je pořádně nadupaný a pokud se mu opravdu budeš věnovat a pracovat poctivě na sobě, vymaníš se postupně ze své situace a začneš žít život v souladu se svou duší (žít to, po čem toužíš), který Ti přinese pocit štěstí a naplnění a změní tvou energii tak, aby sis přestala do života přitahovat další a další podobné lidi, co Ti ubližují, ale Ty, se kterými se opravdu budeš cítit skvěle. 

Pro koho je program určen?

Pro koho program naopak není?

V kurzu najdeš  všechny účinné techniky, kterými jsem si na své cestě prošla a dovedly mě až k mé celistvosti a sjednocení.

Po celou dobu budu Tvojí oporou, koučkou, terapeutkou i vrbou a zároveň se těšit z Tvých výsledků.

Tento kurz určitě není procházkou v růžové zahradě a nic se  nezmění samo.  Připrav se na pořádně tvrdou práci se sebou. Výsledky za to ale rozhodně stojí!

Nebudeš na to tentokrát sama!

Pokud si nejsi jistá výběrem vhodného produktu pro Tebe,
nebo zda Ti vůbec něco pomůže,
můžeš mi napsat přes kontaktní formulář a společně to telefonicky probereme 😉

Jaká je cena online programu?

Plná verze

11.200,- 10.400,-

základní varianta

6.666,-