Online kurz Chci zpět svou sílu!


 Závidíš jiným, které mají šťastný vztah, zatímco Ty jsi sama nebo se dokonce trápíš v nějakém vztahu? Říkáš si často, že máš holt smůlu na muže? Omyl! Každá můžeme mít harmonický, dlouhodobý vztah plný lásky a porozumění! Jen je třeba vědět, jak na to 😉

Mnoho žen setrvává vztazích, ve kterých nejsou šťastné. Někdy z důvodu dávno vyprchané lásky, kdy jsou nějakým způsobem závislé na svém partnerovi, ať už emocionálně či materiálně, někdy z důvodu fyzického či psychického týrání, jindy například ze strachu, že již nikoho jiného nepotkají, že jsou k ničemu apod. Mnohdy jim tyto myšlenky vsugerovává i samotný partner. Žena tomu časem uvěří a navíc kromě nejrůznějších traumat si v sobě nese i spoustu bloků a negativních přesvědčeních sama o sobě, které jí dál negativně ovlivňují zbytek života a to i přesto, že z takového vztahu dokázala nakonec odejít.

Některé ženy zase mohou být v partnerských vztazích šťastné, ale trápí se třeba vztahy v rodině, kdy jim neustále někdo řídí život a nedovolí jim žít. 

 

 

Důvodů, proč jsou stále v takovém vztahu, kde trpí, mohou být desítky. Nicméně kořenová příčina je vždy tatáž – strach, nedostatek síly a nízká sebehodnota a sebeláska.

I já si tímto prošla a měla spoustu důvodů, proč neodejít. Jednoho dne ale něco zlomilo a tu sílu našla. To byl pro mě jen počátek mé cesty, místo značně trnité, na jejímž konci jsem se dostala do stavu bezpodmínečné sebelásky, sebehodnoty, sebedůvěry, plné ženské síly, pocitu naplněnosti z vlastního života a s tím související i vnitřní harmonie bez toho, aniž by mě dál trýznila traumata z mé minulosti a dál mi ničily život. Více o tomto tématu si můžeš přečíst na blogu.

Během života jsem se naučila spoustu technik i teorie, abych se z této situace vymanila a dokázala žít a být šťastná. Dosáhla jsem stavu, kdy to, jak se cítím, neovlivňují vnější vlivy a kdy si nenechám nikým a ničím řídit svůj život. Dnes již vím, že vše, co se mi v něm děje, jsem si přitáhla já svou energií a podvědomím a jen já to tedy mohu změnit.

Je na čase, aby si toto uvědomila každá žena. Aby každá žena pochopila, že už jen tím, že se narodila, je milovaná a má právo být šťastná. Že pokud bude neustále čekat na zázrak, na to, že se vnější okolnosti změní, někdo to za ni vyřeší a nebo se změní ta osoba, jednak se pasuje do role oběti a odevzdává svou sílu, štěstí i moc někomu jinému, ale především, že se změny nikdy nedočká a po zbytek života se bude trápit a zřejmě se to bude zhoršovat.

 

Právě z tohoto důvodu jsem vytvořila tento online kurz Chci zpět svou sílu!, ve kterém Tě naučím:

  jak se milovat dostatečně na to, abys takový život dále neakceptovala

 jak se zbavit závislosti a připoutanosti ve vztahu

 nejrůznějšími technikami nalezneš svou plnou ženskou sílu, sebehodnotu i sebedůvěru a převezmeš postupně otěže svém života do vlastních rukou, už si víc nenecháš od nikoho něco diktovat, ani nebudeš jiné upřednostňovat před sebou a svými touhami

 dále pomocí nejrůznějších metod vyhledáš a rozpustíš všechna traumata a negativní vzorce, které se v Tobě zakořenily a dále by Ti mohly bránit žít šťastný život

aby sis je pročistila opravdu do hloubky, čeká Tě i každý týden hodinové čištění metodou EST se mnou a hodinový mentoring (celkem 5x1h čištění a 5x1h mentoring), rovněž máš po celou dobu mou přímou podporu a můžeš se na mě kdykoliv obrátit

 postavíš samu sebe od teď navěky na první místo a už nikdy nepůjdeš sama proti sobě 

Jak kurz vypadá?

Čeká Tě spousta modulů s meditacemi, duchovními i seberozvojovými cvičeními, pracovní listy, videa i každý týden jedna hodinová online konzultace a koučink ohledně Tvého vztahu a současné situace a jedno hodinové čištění (celkem tedy 5×60 minut čištění EST a 5x 60minut konzultace, kdy Tě osobně povedu k dosažení kýženého výsledku. Při konzultacích i čištěních pracuji s Vyšším vědomím a naciťuji se na Tvou energii, abych mohla nalézt a odstranit jak příčinu, která Tě blokuje, ale i zvolila nejvhodnější metodu, šitou na míru právě Tobě.). Má duše a její energie má přirozenou schopnost uklidňovat, harmonizovat, otevírat srdce, pečovat, rozsvěcovat, uzdravovat a léčit příčiny. Proto už pouhým setkáním s touto energií absolvováním kurzu či dokonce online setkáními se Ti bude přirozeně dít tento efekt, který pak bude ještě zesílen technikami v kurzu a čištěními. Během konzultací můžeš kromě koučinku očekávat mou plnou podporu, pochopení a dodání odvahy dosáhnout kýžené změny.

Zkrátka kurz je pořádně nadupaný a pokud se mu opravdu budeš věnovat a pracovat poctivě na sobě, vymaníš se postupně ze své situace a začneš žít život v souladu se svou duší, který Ti přinese pocit štěstí a naplnění a změní tvou energii tak, aby sis přestala do života přitahovat další a další podobné lidi, co Ti ubližují, ale Ty, se kterými se opravdu budeš cítit skvěle. Pokud stále ještě jsi ve vztahu, ve kterém nejsi šťastná a jakýmkoliv způsobem Ti partner ubližuje (a nebo Ty sobě tím, že v takovým vztahu zůstáváš), najdeš sílu odejít.  Následně se dokážeš zbavit bolesti, kterou máš v sobě po těchto i jiných zážitcích uvězněnou a vymaníš se z role oběti a staneš se tvůrcem svého života. Budeš se nacházet v takové vnitřní harmonii, že se budeš cítit naplněně a šťastně bez ohledu na to, zda jsi single, či zadaná. Právě tento stav je tím nejlepším pro navázání šťastného a dlouhotrvajícího vztahu, neboť nebude utvořen na základě nějaké potřeby a splnění očekávání, ale naopak na zdravých základech.

Kurz se nachází ve členské sekci a máš můžeš tak postupovat svým tempem a kdykoliv se k jednotlivým částem vracet. Ke kurzu máš doživotní přístup.

Rovněž ke kurzu patří podpůrná FB skupina, kde se můžeš ptát, svěřovat, inspirovat i přátelit s ženami v podobné situaci.

Pro koho je kurz určen?

Pro koho kurz naopak není?

Co získáš poctivým absolvováním kurzu?

Kurz je nyní ve stavu tvorby, tudíž v předprodeji za zvýhodněnou cenu. Spuštěn bude na podzim, kdy dostaneš taktéž přístup do členské sekce. V mezičase si však můžeš objednávat konzultace a čištění, která máš v ceně kurzu a jako bonus v předprodeji získáš i 1 h čištění či koučinku zdarma. Co z toho si vybereš, záleží pouze na Tobě.

Vzhledem k časové náročnosti a mé snaze se každé z vás věnovat opravdu s maximální péče, může do kurzu každý měsíc vstoupit jen 5 žen.

Po dohodě můžeš platit i na splátky, stejně tak (pokud nechceš již začít využívat koučink a čištění), můžeš si své místo v kurzu pouze zarezervovat, abys měla jistotu, že kapacita nebude už naplněna, a zaplatit až po jeho spuštění.

Osobně jsem si problémy, kterými procházíš, v životě taktéž prošla, takže mám pro Tebe plné pochopení i spoustu zkušeností, jak situaci změnit. Ráda bych praktiky, které mi pomohly změnit život, rozšířila mezi co nejvíce žen a dopřát jim tento úžasný pocit bytí a volnosti, být samy sebou, věřit si a být tvůrci svého života, kteří mají život ve svých rukou, nikoli oběťmi, které se trápí. Každý má právo žít šťastný a naplněný život a každý toho může s trochou práce na sobě dosáhnout. Ať už jsi jakkoliv připoutaná k nějaké osobě, jakkoli Tě traumatizuje a ovlivňuje Tvá minulost, vždycky jde se osvobodit a jít dál za svým štěstím. Já sama to dokázala z úplného dna (jak si můžeš přečíst na blogu), takže toho jsi schopná se správnými metodami a odhodláním i Ty! Společně to dokážeme 😉

Pokud si nejsi jistá výběrem vhodného produktu pro Tebe, nebo zda Ti vůbec něco pomůže, můžeš mi napsat přes kontaktní formulář a společně to telefonicky probereme 😉

Cena kurzu v předprodeji 15 000,-, následně 20 000,-.