Online program Sama sebou

Měsíční program pro zbavení se připoutanosti na (ex)partnerovi

Závidíš jiným, které mají šťastný vztah, zatímco Ty se stále trápíš kvůli svému ex,
nebo dokonce trpíš v nějakém vztahu?
Říkáš si často,
že máš holt smůlu na muže a lepší už stejně nepřijde, tak proč se vůbec snažit jít dál? Nebo ještě hůř, že bez něho nemá smysl vůbec žít?


OMYL!

Každá můžeme mít harmonický, dlouhodobý vztah plný lásky a porozumění! Stejně tak každá může být šťastná i bez partnera! To je dokonce naprostý základ pro harmonický stabilní vztah!

Můžeš takový vztah mít. Jen je potřeba se nejdřív zbavit připoutanost na (ex)partnerovi, který Ti tolik ublížil, či stále ještě ubližuje a dokázat jít dál!;)

Právě z tohoto důvodu jsem vytvořila tento online program Sama sebou, ve kterém Tě naučím:

IMG_20211028_143059

Mnoho žen setrvává ve vztazích (stejně jako kdysi já), ve kterých nejsou šťastné. Nechávají si psychicky i fyzicky ubližovat, nebo jen rezignovaly a jsou přesvědčené, že je běžné, že si partneři vzájemně zevšední, láska vyprchá a začnou žít vedle sebe a ne spolu. Zůstávají, protože jsou přesvědčené, že stejně by to i v dalším vztahu dopadlo stejně. Někdy jsou dokonce nějakým způsobem závislé na svém partnerovi, ať už emocionálně či materiálně. Někdy z důvodu fyzického či psychického týrání věří, že bez partnera by to nezvládly, že je nikdo jiný nebude chtít, nebo se dokonce bojí následků rozchodu. Mnohdy jim tyto myšlenky vsugerovává i samotný partner. Žena tomu časem uvěří a navíc kromě nejrůznějších traumat si v sobě nese i spoustu bloků a negativních přesvědčeních sama o sobě, které jí dál negativně ovlivňují zbytek života a to i přesto, že z takového vztahu dokázala nakonec odejít.

Důvodů, proč jsou stále v takovém vztahu, kde trpí, mohou být desítky.
Nicméně kořenová příčina je vždy tatáž - strach, nedostatek síly
a nízká sebehodnota a sebeláska.

Týká se to i Tebe?

Vstup do programu a zvládneš to.

Co získáš poctivým absolvováním programu?

Co Tě v programu čeká?

DSC02157

Ukázka programu

Jak probíhají konzultace a čištění EST?

Při konzultacích i čištěních pracuji s Vyšším vědomím a naciťuji se na Tvou energii, abych mohla nalézt a odstranit jak příčinu, která Tě blokuje, ale i zvolila nejvhodnější metodu, šitou na míru právě Tobě. Metoda EST byla vyvinuta ze známé SRT metody, ale je mnohem silnější a rychlejší. Čištění Ti nemůže nijak uškodit. Tvá duše si sama řídí, kolik čištění je ochotna přijmout a je tedy pro Tebe bezpečné (i v těhotenství). Vše probíhá na energetické úrovni.

Má duše a její energie má přirozenou schopnost uklidňovat, harmonizovat, otevírat srdce, pečovat, rozsvěcovat, uzdravovat a léčit příčiny. Proto už pouhým setkáním s touto energií absolvováním kurzu či dokonce online setkáními se Ti bude přirozeně dít tento efekt, který pak bude ještě zesílen technikami v programu a čištěními. Během konzultací můžeš kromě koučinku očekávat mou plnou podporu, pochopení a dodání odvahy dosáhnout kýžené změny.

Zkrátka program je pořádně nadupaný a pokud se mu opravdu budeš věnovat a pracovat poctivě na sobě, vymaníš se postupně ze své situace a začneš žít život v souladu se svou duší (žít to, po čem toužíš), který Ti přinese pocit štěstí a naplnění a změní tvou energii tak, aby sis přestala do života přitahovat další a další podobné lidi, co Ti ubližují, ale Ty, se kterými se opravdu budeš cítit skvěle. 

Pro koho je program určen?

Pro koho program naopak není?

I já si tímto prošla a měla spoustu důvodů, proč neodejít. Stále jsem hledala pro partnera omluvy a snášela tu nesnesitelnou bolest, kterou mi dennodenně působil.  Když už jsem se s ním rozešla, vždy jsem se připlazila ještě s omluvou zpět. Jednoho dne se ale něco zlomilo a tu sílu jsem našla! Nicméně i poté jsem ho měla dlouhé měsíce, snad i roky, neustále v hlavě a nebyla schopná normálně fungovat ani být šťastná. 

Odchod od něho byl pro mě jen počátek mé cesty, místy značně trnité, na jejímž konci jsem se dostala do stavu bezpodmínečné sebelásky, sebehodnoty, sebedůvěry, plné ženské síly, pocitu naplněnosti z vlastního života a s tím související radosti, aniž by mě dál trýznila traumata z mé minulosti a dál mi ničily život. Více o mém příběhu si můžeš přečíst na blogu.

Během tohoto období jsem se naučila spoustu technik i teorie, abych se z této situace vymanila a dokázala žít a být šťastná. Dosáhla jsem stavu, kdy to, jak se cítím, neovlivňují vnější vlivy a kdy si nenechám nikým a ničím řídit svůj život. Dnes již vím, že vše, co se mi v něm děje, jsem si přitáhla já svou energií a podvědomím a jen já to tedy mohu změnit.

 

IMG_20201025_095536

V kurzu najdeš  všechny účinné techniky, kterými jsem si na své cestě prošla a dovedly mě až k mé celistvosti a sjednocení.

Po celou dobu budu Tvojí oporou, koučkou, terapeutkou i vrbou a zároveň se těšit z Tvých výsledků.

Tento kurz určitě není procházkou v růžové zahradě a nic se  nezmění samo.  Připrav se na pořádně tvrdou práci se sebou. Výsledky za to ale rozhodně stojí!

Nebudeš na to tentokrát sama!

Pokud si nejsi jistá výběrem vhodného produktu pro Tebe,
nebo zda Ti vůbec něco pomůže,
můžeš mi napsat přes kontaktní formulář a společně to telefonicky probereme 😉

Jaká je cena online programu?

Plná verze

25.500,- 16.400,-

Střední varianta

16.500,-  9.900,-

Basic

7.500,-

* V případě nízkého počtu zájemců nebo pokud nemáš Facebook, místo skupinových konzultací 3x individuální koučink/EST čištění